Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Farmacji Onkologicznej (ESOP) oraz Europejskiej Organizacji Przeciwrakowej (ECCO)


 Polub nas na  Facebook'u lub Tweetnij coś ;)


Pokaż tę stronę znajomym

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w III Konferencji "Leki biologiczne - aspekty prawne", która odbędzie się 3 XII 2018 r. w Audytorium Maximum, UKSW w Warszawie(Aula Schumana, ul. Wójcickiego 1/3).

Polskie Stowarzyszenie Farmaceutów Onkologicznych objęło patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem. Jednocześnie informujemy, że członkowie PSFO mają tam bezpłatne wejście - ilość miejsc ograniczona.

Broszura

Zarząd PSFO


Szanowni Państwo

Informujemy, że IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019r. Miejscem zjazdu będzie Hotel Binkowski w Kielcach.

Przypominamy, że zgodnie ze statutem PSFO podczas IX Zjazdu odbędzie się Walne zebranie członków stowarzyszenia, na które Państwa zapraszamy.

Zarząd PSFO               


  

Szanowni Państwo

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż ostatnie szkolenie MASTERCLASS na poziomie BASIC i INTERMEDIATE cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym planujemy przeprowadzić w najbliższym czasie kolejny cykl, zanim zostaną wprowadzone nowe wytyczne zasadniczo zmieniające warunki szkolenia.

Planowany termin to 11-12.01.2019r. Koszt pozostaje bez zmian tj. 1500( nie członkowie PSFO)/1200(członkowie PSFO) BASIC i 2000( nie członkowie PSFO)//1700(członkowie PSFO) INTERMEDIATE.

Jednak przeprowadzenie kursu jest uzależnione od ilości osób.

W związku z tym zapraszamy Państwa do przesyłania na adres zgloszenia@psfo.org swojej chęci uczestnictwa w taki szkoleniu w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE 30 LISTOPADA BR. wg formatu:

IMIĘ NAZWISKO

MIEJSCE PRACY

POZIOM KURSU

Po tym terminie poinformujemy osoby zainteresowane o podjętej decyzji dotyczącej przeprowadzenia szkolenia.


Szanowni Państwo

W dniach 16-17 listopada 2018 w Warszawie odbędzie się XIII Konferencja Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego.

Tematem przewodnim tegorocznej Konferencji będzie „Wsparcie żywieniowe i żywienie kliniczne elementami terapii onkologicznej”.

Do udziału w Konferencji zaproszeni zostali wybitni wykładowcy, specjaliści z zakresu terapii onkologicznej i żywieniowej. W pierwszym dniu Konferencji wykłady wygłoszą: dr Emilia Filipczyk-Cisarż, dr Aleksandra Kapała, dr Marcin Folwarski oraz prof. dr hab. n. med. Stanisław Kłęk.

Tematyka wykładów obejmie dobór terapii onkologicznej i żywieniowej w zależności od stanu klinicznego pacjenta, zespół wyniszczenia nowotworowego - przyczyny powstawania i leczenie oraz leczenie żywieniowe o profilu immunomodulującym.

W kolejnej sesji poruszony zostanie między innymi temat sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego oraz monitoring mikrobiologiczny w aspekcie nowej FP XI. Tematyka wykładów i prezentacji obejmie zagadnienia ważne nie tylko dla farmaceutów zajmujących się terapią żywieniową, ale również istotne pod kątem opieki farmaceutycznej nad pacjentem onkologicznym.

W drugim dniu Konferencji odbędą się warsztaty praktyczne. Uczestnicy Konferencji będą mieli okazję zapoznać się z automatycznymi urządzeniami do przygotowywania mieszanin, wyrobami medycznymi w praktyce farmaceuty szpitalnego, aktualnymi zasadami GMP oraz różnymi metodami sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego.

Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w dwóch warsztatach, z których każdy będzie kończył się testem i przyznaniem punktów edukacyjnych.

Pełny program udostępniony na stronie PTFarm.

Zapraszamy do udziału, do zobaczenia w Warszawie

Zarząd PSFO


Szanowni Państwo,

Polskie Stowarzyszenie Farmaceutów Onkologicznych uprzejmie informuje, że w dniach 7-8.12.2018 r. organizuje w Warszawie, dla pracowników aptek szpitalnych, konferencję I Mazowieckie Warsztaty Onkologiczne Farmacji Szpitalnej. W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji.

Szczegółowych informacji, dotyczących bieżących spraw organizacyjnych udziela Pani Anna Różycka (tel.: +48 571 445 090), e-mail: anna.rozycka@asclepios.pl

Plan

Z poważaniem

Zarząd PSFO