Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Farmacji Onkologicznej (ESOP) oraz Europejskiej Organizacji Przeciwrakowej (ECCO)


 Polub nas na  Facebook'u lub Tweetnij coś ;)


Pokaż tę stronę znajomym

  

Szanowni Państwo Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż ostatnie szkolenie MASTERCLASS na poziomie BASIC i INTERMEDIATE cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym planujemy przeprowadzić w najbliższym czasie kolejny cykl, zanim zostaną wprowadzone nowe wytyczne zasadniczo zmieniające warunki szkolenia. Planowany termin to 11-12.01.2019r. Koszt pozostaje bez zmian tj. 1500( nie członkowie PSFO)/1200(członkowie PSFO) BASIC i 2000( nie członkowie PSFO)//1700(członkowie PSFO) INTERMEDIATE. Jednak przeprowadzenie kursu jest uzależnione od ilości osób. W związku z tym zapraszamy Państwa do przesyłania na adres zgloszenia@psfo.org swojej chęci uczestnictwa w taki szkoleniu w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE 30 LISTOPADA BR. wg formatu: IMIĘ NAZWISKO MIEJSCE PRACY POZIOM KURSU Po tym terminie poinformujemy osoby zainteresowane o podjętej decyzji dotyczącej przeprowadzenia szkolenia.


Szanowni Państwo,

Polskie Stowarzyszenie Farmaceutów Onkologicznych uprzejmie informuje, że w dniach 7-8.12.2018 r. organizuje w Warszawie, dla pracowników aptek szpitalnych, konferencję I Mazowieckie Warsztaty Onkologiczne Farmacji Szpitalnej. W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji.

Szczegółowych informacji, dotyczących bieżących spraw organizacyjnych udziela Pani Anna Różycka (tel.: +48 571 445 090), e-mail: anna.rozycka@asclepios.pl

Z poważaniem

Zarząd PSFOW dniach 16-17 listopada 2018 w Warszawie odbędzie się XIII Konferencja Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego.

Zaproszenie

Program część 1

Program część 2

MasterClass Basic/Intermediate

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w szkoleniu MasterClass Basic/Intermediate,

które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-30 IX 2018r.

Noclegi zapewnione są w hotelu Companile (ul. Śleżna 26). Należy rejestrować się na własne nazwisko. Zajęcia odbywać się będą na Uniwersytecie Medycznym (ul. Borowska 211). Poniżej wskazówki z mapą dojścia.

Warunki udziału

Karta zgłoszenia

Program

Dojście do Umedu

Dojście z Dworca

Informujemy iż nabór na listy poziomu Basic i Intermediate został zakończony

Zarząd PSFO